rss
Suknie Ślubne Filmy
Suknie Ślubne Zdjęcia
REGINA DIAMANTE to Najlepszy Salon Ślubny w Lublinie wg oceny EWY MINGE i Agaty Koschmieder .Projektantka Regina Baj Zdobywcą Tytułu " NAJLEPSZY W MIEŚCIE " w Turnieju TV rozstrzygniętym pomiędzy salonami z Lublina w TELEWIZJI TTV .Regina Baj najlepszą specjalistką od sukni ślubnych w mieście ! Kroje: princessa księżniczka,oraz rybki syreny,empire,boho i litery A w Mega Dizajnie! Umiarkowane ceny. Najpiękniejsze Suknie! Najlepiej dobrane do osoby i Najładniej dopasowane w dniu ślubu. Lublin ul. Głęboka 8A tel. 815280017 od Pon . DO Piątku w godz. 11 DO 18 . Ważne INFORMACJE na DOLE strony !
LS
Zawsze najnowsze trendy w modzie ślubnej ! Suknie Ślubne Lublin 2019 Super Kolekcja u pani Reginy !

Dolores suknia ślubna w stylu księżniczka w nowoczesnej linii

Dolores suknia ślubna w stylu księżniczka w nowoczesnej linii

Dodany przez: Admin

4135 wyświetleń
zgłoś
Pani REGINA BAJ To nie tylko SPRZEDAWCA , ale przede wszystkim projektant sukien ślubnych , stylista , oraz PRAKTYK bo też krawcowa - kroi suknie , szyje , modeluje ! To najlepszy fachowiec od mody ślubnej w mieście w opinii EWY MINGE ! Zapraszamy : Salon Regina Diamante ul. GŁĘBOKA 8a LUBLIN . Ważne iNFO u dołu strony !

Dodaj komentarz:

Zobacz więcej

Eveline

Dodany przez: Admin

1332 wyświetleń
Model Kostancja

Dodany przez: Admin

1334 wyświetleń
EMMA przepiękna klasyka

Dodany przez: Admin

1220 wyświetleń
Model AMELIA tył sukni

Dodany przez: Admin

1366 wyświetleń
EMMA piękny tył sukni

Dodany przez: Admin

1288 wyświetleń
NAJCZĘSTSZE PYTANIA : Czy trzeba się umawiać na mierzenie - wybór sukni ? Nie jest to u nas wymagane , ale sporo pań zamawia wcześniej termin wizyty . Ile czasu wcześniej przed ślubem trzeba zamówić ? Standardowo MINIMALNY CZAS potrzebny do zamówienia modelu z naszej kolekcji to średnio ok 3 MIESIĄCE - a niektóre 4 mc przed ŚLUBEM . Czy można uszyć suknię ślubną na zamówienie według WŁASNEGO pomysłu- zdjęcia i nie z naszej kolekcji ? Oczywiście u pani Reginy TAK . Od samego początku mamy w ofercie krawieckie - miarowe szycie sukien ślubnych,dlatego tak wiele o nich wiemy i znamy się na tym co robimy. Jeżeli ma być to nowy wzór wykonany od podstaw, lub nasz model,ale ze zmianami, wówczas zamówienie trzeba złożyć ZNACZNIE wcześniej niż w standardzie z bieżącej kolekcji. Efekty min. można zobaczyć na zdjęciach na naszym FB , np po skopiowaniu i wklejeniu tego linka w wyszukiwarkę: http://tnij.at/277115 .Ile się wpłaca przy zamówieniu ? U NAS najpierw około 1/3 kwoty , a resztę dopiero gdy jest już uszyta . . . . 3 2 1 : UWAGA ! ! ! Bardzo Ważne ! W naszym salonie unikamy efektu PRZEBRANIA do ślubu , że jest się w ładnej ale jak nie w swojej sukni ! Pani Regina nie jest tylko SPRZEDAWCĄ , ale przede wszystkim jest projektantką , stylistką ślubną , a także krawcową : krojenie , szycie , dopasowywanie , nanoszenie poprawek, modelowanie do figury ! Widząc klientkę od razu widzi w czym będzie dobrze, w jakiej sukni, w jakich cięciach do sylwetki ico jeszcze w PÓŹNIEJSZYM CZASIE przy realizacji podkreślić ,czego nie podkreślać itd . Regina Baj Jest uznana min.przez Ewę Minge za najlepszego eksperta od sukni ślubnych w Lublinie ( góra str ) . Dlatego U NAS suknia z naszej pięknej kolekcji jest najpierw odpowiednio dobrana do DANEJ OSOBY ! Następnie dzięki PROFESJONALNEMU dopasowaniu do indywidualnych cech figury i naniesieniu korekt, pięknie wygląda i dobrze leży w tym najważniejszym DNIU. Każda klientka przy odbiorze ubrana w swoją kreację przechodzi pod okiem p. Reginy opracowany przez nią kurs poruszania się ( ułatwiający , nie utrudniający ! ) : chodzenie, siadanie, klękanie, wstawanie, trzymanie wiązanki, upinanie welonu itd. Serdecznie zapraszamy po tę swoją wymarzoną , gwarantujemy pełen profesjonalizm i miłą atmosferę . ADRES : Regina Diamante Salon Sukien Ślubnych Lublin przy ul. GŁĘBOKIEJ 8a kontakt tel. 81 5280017. OTWARTE od Poniedziałku do Piątku W GODZINACH : 11 - 18 . Suknie z filmów i zdjęć Z tej STRONY internetowej SĄ do PRZYMIERZENIA w SALONIE !
A
Momencik, trwa przetwarzanie danych ... Momencik, trwa przetwarzanie danych